Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A régi gépemnek a hűtőjét...

A régi gépemnek a hűtőjét leszedtem és kiporoltam. A procihoz nem nyúltam. Összeraktam vissza. A gép elindul de nem jön be semmi kép. Azt hallom hogy a vinyó kattan egyet ahogy szokott, de a gép nem sípol és nem történik semmi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Minden ventillátor felpörög ahogy kell. Azt még hozzá kell tennem, hogy a vinyóm kondíciója már csak 21 %. Lehet hogy pont most adta meg magát? De valami képnek akkor is be kellene jönnie. Memóriát kivettem visszatettem, másikkal is próbáltam, videokártyát is kivettem visszaraktam és semmi.
2011. jún. 9. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még lehet a procival is baj:) Sőt... Szerintem újra kelett volna pasztázni:D
2011. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Újrapasztáztam. De érted előtte még jó volt. Most miért romlott volna el hirtelen ? :D
2011. jún. 9. 20:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet hogy a venti a rossz, mert pörög ugyan de elég csúnya hangal. Ez eddig oké is. De akkor is bekéne jönni valami képnek. De a proci meg nem igazán melegszik mert azt néztem.
2011. jún. 9. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
A BIOS bejön? Mert ha az igen, akkor a vinyó pont most adta meg magát. Ha a BIOS sem jön be, akkor az nagyobb baj. Lehet alaplap hiba , leeht volt egy rejtett hiba, és elég volt megmozgatni az alkatrészeket. CD-ről bootol?
2011. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nempasztázod újra, attól még mennie kell valami képet akkoris adnia kell, pl a BIOSnak akkor is bekell jönni

énis ugyan így jártam vele, kitakarítgattam, felpörög benne midnen... ég a leg is h bekapcsolt, de a monitoron semmi változás

nekem az alaplapba szakadt meg egy szál, mikor a cpu hűtőt helyeztem vissza, pedig nem is nyomtam erősen! Próbáld ki egy új alaplappaL:)

2011. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam. "ég is a LED"
2011. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már minden rendben. Szétszedtem benne mindent, majd összeraktam. Így már minden tökéletesen működik. Köszönöm még egyszer.
2011. jún. 15. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!