Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok a Sparkle márkáról?

Mit gondoltok a Sparkle márkáról?

Figyelt kérdés
Egy Sparkle GTX560Ti videókártyát néztem ki magamnak de nekem idegen ez a márka.
2011. jún. 24. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Unknown for me too.
2011. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VODKA0710 ***** válasza:
Eddig én sem hallottam róla.
2011. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha egészen agyament és értelmetlen dolgokat rak össze, pl. 2GB VRAM egy low-end kártyára. Minőségéről nem tudok nyilatkozni. Ha biztosra akarsz menni, akkor válassz inkább a jól bevált márkák közül.
2011. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is idegen volt.

én most szeretnék összerakni egy új gépet, ajánlották hozzá a gtx 460 TOP-ot, aztán valaki írta, hogy inkább 560 ti, valami nagy gyártótól, msi vagy ASUS, én utánanéztem az overclockolt változatoknak, és még a gigabyte SOC tudott hasonló teljesítményt (a calibrate-hez képest), de írják, hogy a hivatalosnál kisebb az órajele. a SOC 2-es meg annál is gyengébb állítólag valamivel. aztán megnéztem ezt az oldalt:

[link]

amikor megláttam, úgy döntöttem, hogy nekem gtx 560 ti calibrate (calibrate x560) kell. ez jobb a gigabyte soc beharangozott teljesítményénél, amit az még el se ért.

a következő oldal pedig bizonyítja, hogy semmiben sem rosszabb a SOC-nál, tehát nem követtek el semmilyen baklövést. Az eredeti 560 ti (ami már eleve veri a gtx 570-et) 822 MHz-es, ez pedig 1GHz-es, tehát sokkal jobb még annál is, tehát nehogy a sima sparkle videokártyát vedd, hanem a calibrate-t.

2011. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kihagytam a linket innen: a következő oldal *


* [link]

2011. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!