Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul be a monitorom...

Miért nem indul be a monitorom, amikor bekapcsolom a gépet?

Figyelt kérdés
mostanában egyre gyakrabban nem indul be a monitor a géppel...a gép bekapcs., és pittyeg 3at!!! amugy csak egyet szokott és azonnal a pitty után bekapcs a monitor. (mármint előtte bekapcsolom, de akkor indul el) és most pittyeg hármat, kicsit tölt a gép, és próbálja előlről...van amikor 3x-rra sikerül neki.de van amikor hagyom az egészet aztán este hátha... (ja és van amikor akkor elindul, ha az internet zsinórját megmozgatom - sztem nincs összefüggés...)
2008. febr. 25. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, és gyakran már sem a nyomtatót sem az mp4em nem érzékeli... aztán van amikor a nyomtató megy, de attól függetlenül ez a kettő épp nem (a nyomi meg a mp általában egyszerre megy "tönkre" és jönnek helyre maguktól...) mindig vmi illesztőbaja van...
2008. febr. 25. 16:13
 2/3 anonim válasza:
100%
A BIOS küld hibaüzenetet a 3 csipogással.Hibátlan állapotban egy csipogás azt jelenti minden OK!Tudni kellene milyen Bios van a gépedben, a csipogások száma jelzi melyik alkatrésszel van gond a gépedben, bár a leirásod alapján szerintem csupán valamelyik alkatrészed fellazult, kontakthibás.
2008. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kontakt hiba van a videokárty - mmonitor , vagy alaplap- videokártya között. Ha rendesen müködő gépnél billentyü nélkül inditod a vasat a monitoron olvashatod a hibaüzit + pittyegéssel is jelez. Ha a monitorral van hiba , akkor hova irjon???? A vashoz csatlakozó vezetékek valamelyik megmozditásakór másik vezeték is mozdulhat és létrejön a kapcsolat.
2008. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!