Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy ki a gépem az első...

Miért fagy ki a gépem az első 3D-s program megnyitása után? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előző videókártyám egy Ati Radeon 9250 (128MB) és most vettem bele egy új kártyát ami nVidia Geforece fx 5200 (128 mb). Újratelepítettem az xp-t az új videókártyával. Felraktam az nvidia oldaláról letöltött hivatalos drivert, ujrainditottam a gépet... Megnyitok pl egy youtube-ot videót kifagy a gép (egér nem mozdul és a bill. se reagál.)

De van amikor magától fagy ki a gép . Miért van ez? :(


2011. júl. 15. 11:45
1 2 3
 1/23 Mugen ***** válasza:
Ha rossz a driver akkor kifagyhat, de az is lehet hogy hibás a kártya. Én megpróbálnám egy másik gépben ha van rá mód. Vagy visszaadnám annak akitől kaptam hogy nem működik és tesztelje le.
2011. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Dx diagot probáltad?

üdv

2011. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem, még nem próbáltam. Hogyha letudom menteni a dxdiag eredményt, akkor osszam itt meg?
2011. júl. 17. 13:21
 4/23 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Fiugyu új fejlemény:

A windows bootolásáig bejön a kép.. Utánna kiiírja hogy no signal és kikapcsol a monitor. :O De a gép megy tovább

2011. júl. 17. 13:29
 6/23 anonim ***** válasza:

A vga kártyád rossz vagy nem jó a vga driver


ajánlom a csökkentett modot és a vga mod engedélyezése

és a felbontást ragd 800x600/16 ra

ha készvagy szolj

2011. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Készvan. Elösször benyomtam a VGA modot, bekapcsolt a gép, utánna a csökkentett módot. Levette a grafikus elemeket ( tálca szín szürke lett. )


800x600 /16 bit átállítva.

2011. júl. 17. 14:04
 8/23 anonim ***** válasza:
Most indítsad el normál módba és nétd meg hogy az eszközkezelőbe mit ír a videókártyák hoz
2011. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Eszközkezelő - Videókártyák - NVIDIA GeFORCE FX 5200


* Nem lehet normál módban elindítani, mert ugyan úgy kikapcsol a monitor.

* VGA módban: bekapcsol bejön a windows de, nem lehet képernyőfelbontást állítani, mert kiíír egy csomó betűt és kikapcsol a monitor.

* CSökkentett módban: Felbontást lehet állítani , de nem menti el hogy beállítottam..


Most VGA módban vagyok, kék a tálca mint normálmódban, és ott tudtam megnézni jelenleg az Eszközkezelőt.

2011. júl. 17. 14:54
 10/23 anonim ***** válasza:

Milyen alaplapod van ? chipset drivert felraktad

A driver verzio hányas?

2011. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!