Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy ki a gépem az első...

Miért fagy ki a gépem az első 3D-s program megnyitása után? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előző videókártyám egy Ati Radeon 9250 (128MB) és most vettem bele egy új kártyát ami nVidia Geforece fx 5200 (128 mb). Újratelepítettem az xp-t az új videókártyával. Felraktam az nvidia oldaláról letöltött hivatalos drivert, ujrainditottam a gépet... Megnyitok pl egy youtube-ot videót kifagy a gép (egér nem mozdul és a bill. se reagál.)

De van amikor magától fagy ki a gép . Miért van ez? :(


2011. júl. 15. 11:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
AGP engedélyezve van :(
2011. júl. 17. 19:13
 22/23 anonim ***** válasza:

Akkor

kártya :(

2011. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
nem a Kártya, az is lehet hogy a Driver szar, szerintem ne a legújabb Driver-t szedd le hanem egy régebbi-t pl.: ha a Drivered 1.0 Verizó, akkkor mondjuk szedjél le egy 0.5 verziósat, mindig a Driverrel van a gond, ha ez sem vált be, akkor tuti hogy a Videó kártya a gond
2011. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!