Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mostanában néha kiakad és...

Mostanában néha kiakad és újraindul a notebookom. Okozhatja a régi USB-modem? (vagy a hozzá tartozó szoftver? )

Figyelt kérdés
Már 3éves a modem, kissé szétesett. Mindig olyankor vannak az újraindulások, amikor azzal netezek (ha nem vagyok neten, vagy WIFIvel csatlakozom, sosincs baj). Az egyéb USB kütyüket "rendesen" távolítom el, de ezt csak kihúzni szoktam (nem is jelenik meg hozzá olyan USBeszköz biztonságos eltávolítása izé)
2011. júl. 18. 00:29
 1/6 Argloss ***** válasza:
Okozhatja. Nekem például a régi telefonomtól indul állandóan újra az egyik gépen akármit is csinálok vele. Érdekes, hogy a többinek viszont nem okoz gondot...
2011. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki egy másik operációs rendszerrel is, hogy ott is ugyan ezt produkálja-e. Mondjuk egy Ubuntun, letudod tölteni ingyen, jogtisztán:) kiírod, és elindítod próbaüzemben (nem kell telepíteni feltétlen) egy próbát megér:)
2011. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor már knoppix vagy ilyesmi :)

De ott már más lenne az USBizé szoftvere, szóval nem ugyanaz állapot.

2011. júl. 18. 09:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen típusú ez az USB modem? Ma már Hotspotot adnak a szolgáltatók. (LAN, WIFI, mobilnet).
2011. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3G mobilnetról van szó.

Mobil használatra minek vegyek hotspotot (pl. vodánál láttam), az a pár óra készenléti idő elég kevés, nem akarom külön töltögetni, az USB normálisabb.

2011. júl. 21. 05:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisebb boltokban, viszonteladóknál még lehet kapni a Huawei K3565, illetve a Huawei K3765 USB sticket. Erre cseréld le.
2011. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!