Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tapasztalaitok (csak...

Milyen tapasztalaitok (csak személyes! ) vannak az Acer notebookokról?

Figyelt kérdés
Csak személyes tapasztalatokat írjatok,mert már én sokszor hallottam h.szidják,mint a bokrot,ezért csak a személyes tapasztalat érdekel,hogy vajon tényleg olyan gagyi minőségű-e?
2009. ápr. 3. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem december óta van egy EM 520-as, de semmi gondom nem volt még vele.
2009. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Aspire 5315 lapim van egy éve és teljesen elégedett vagyok vele.Nem gagyi kategória.
2009. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
1 eve van, eddig semmi problemam nem volt vele.
2009. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem aspire 5720z van fél éve, eddig semmi gond vele, leszámítva, hogy egyszer szorult néhány billentyű, de aztán kiráztam a morzsát belőle, és megjavult. Szóval azt nem szereti, ha fölötte eszel:D

Egyébként másik két emberi is tudok, akinek acer van, eddig nem panaszkodtak rá.

2009. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Látom nektek semmi problémátok nincsen az Acerrel,de akkor minek van/volt rossz híre?
2009. ápr. 3. 13:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rossz híre. Nem egy hozzáértő ismerősöm mondta már, hogy elég profi gépek ezek! Bocs, hogy személyes tapasztalatot nem tudtam írni.
2009. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem travelmate 2451NLM-m van! Én szeretem, húsvétkor lesz két éves :) Legalábbis két éve kaptam húsvétkor!

Programozó ismerősöm azt mondta, hogy náluk is acerek vannak a melóhelyén.

Szal nem rossz :)

Egyszer volt vele hiba,kicsit mérges voltam és a bill.zet bánta :)

Mostanában meg lassú, vagy én vagyok türelmetlen!

Szóval sztem nyugdtan beruházhatsz egyre!

2009. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én acerem másfél éves, semmi gond nem volt vele még, ezt gyorsan le is kopogom. :P
2009. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Aspire 5730zg Karácsonykor vettünk 2-őt. Szerintem nagyon jó, csak jót mondhatok, illetve van egy rossz tapasztalatom, a fekete házon nagyon látszik a por!
2009. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Jók és megbízhatóak az Acerek, bátran ajánlom mindenkinek! Egyedül a garanciális ügyintézés egy kicsit lassú (kb 2 hét), mert külföldön szervizelik, viszont door2door szolgáltatás van, tehát értejönnek a hibás gépért, ahova csak kéred! Összességében tudom ajánlani!
2009. ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!