Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tapasztalaitok (csak...

Milyen tapasztalaitok (csak személyes! ) vannak az Acer notebookokról?

Figyelt kérdés
Csak személyes tapasztalatokat írjatok,mert már én sokszor hallottam h.szidják,mint a bokrot,ezért csak a személyes tapasztalat érdekel,hogy vajon tényleg olyan gagyi minőségű-e?
2009. ápr. 3. 12:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ÉS mennyi a garancia az Acer gépekre átlagosan?
2009. ápr. 8. 16:18
 12/14 anonim válasza:
Aspire 5735-öt használok, a dobozban lévő dolgokkal tökéletesen elégedett vagyok, csak a csatlakozók elhelyezése miatt néha nehézkes használni.
2009. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem pont most van 1 éve Acer laptopom (Aspire 7520). Nincs sok összehasonlítási alapom de ezzel semmi bajom nincs. Az Acernek van egy nagyon jó kis honlapja is ahol minden drivert megtalálsz ha valami baj lenne. Szerintem megérti és egyáltalán nincs rossz híre. Nyugodt szívvel ajánlom. :)
2009. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia!

5520: csili-vili tundibundi imadnivalo, semmi gond, amig el nem loptak

5730: meg jobb mint az elozo, amig egyszer csak nem tudtam bekapcsolni, ugyfelszolgalat: jon a futar, viszi Brnoba... keresnek a szervizbol, szallitas kozben elloptak... (mindenki korrekt volt, teljes vetelarat visszakaptam)

az elsobe kicsit, a masodikba nagyon belebetegedtem... mindenem... de tenyleg mindenem a laptopon volt, es en hulye nem tanultam, nem mentettem...

azota inkabb maradok az asztalinal:D ha azt viszi valaki, a legkisebb bajom lesz a gep:D

2009. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!