Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol kapok olcsón laptop...

Hol kapok olcsón laptop akkumulátort?

Figyelt kérdés
Hol tudok nagyon olcsón akksit venni a hpnx6125-ös veterán (4 éves) laptopomhoz?
2009. ápr. 6. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, nagyon olcsón nem fogsz kapni. Esetleg érdemes lenne cellacserével felújítani az akksit ( Kapacitás Kft, Budapest) . Gyakorlatilag olyan, mintha újat vennél, de olcsóbb. Ha ragaszkodsz az új akksihoz, akkor akkuk.hu 20ezerért.
2009. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igazából próbáltam házilag cellát cserélni, sikerült is volna, ha nem rossz oldalt feszítem fel a bepattanós tokot, de pont a túltöltésvédelemnél, vagyhol estem neki, és amikor becsúszott a csavarfej, szépen ledarált 3-4 diódát... pont elég volt, hogy ne működjön utána, pedig összejött volna a cellacsere. olyan mintha 6 ceruzaelem lenne benne. csak venni kell, és kicserélni... persze nem elemre. a 20 ezres minimumot én is megtaláltam, valszeg az lesz a megoldás.
2009. ápr. 8. 14:19
 3/3 anonim válasza:
én is az újonnan vásárolt termék mellett voksolnék, viszont nagyon érdekelne a kérdező által említett cella csere: hol lehet ilyen cellákat beszerezni?
2011. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!