Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows telepítési hiba? ->tovább

Themaki1333 kérdése:

Windows telepítési hiba? ->tovább

Figyelt kérdés

Nah gyerekek ezt ha megoldjátok!

Van egy PVM266Am-P típusú alaplapom amin úgy kellett megoldanom a VGA hibát(1. BIOS restart: jumper át, táp ki, majd minden vissza, 2. Memória és HDD kihúzni -> aztán elindítani a gépet majd leállítani és újra vissza a Memóriát és a HDD-t) De mivel a Windows hibás ezért gondoltam újra rakom nah és itt jön a hiba...

Eljutok a Windows kék hátteréig és a "Windows - Kernel" file-t már nem tölti be olyan mint ha befagyna... :/

Itt jött az ötlet hátha rossz a CD másik CD be szintén ugyan ez a hiba! Következő ötlet akkor menjen rá Mandriva Linux itt eljutok a rendszer mag 100%-os betöltéséig aztán újra a fekete háttér jön be! Ha tudjátok mit csesszek neki annak örülnék! ;) Előre is köszi!


2011. júl. 29. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tanácsolom mint két napja valakinek: a BIOS-ban kapcsold át az ACPI lehetőséget.
2011. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi majd írom hogy mit tudtam neki csinálni! ;)
2011. júl. 29. 11:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon az ACPI kikapcsolásával még rosszabb lesz a helyzet csak a számítógép hardver kiépítéséig jutok el! :S (Windows XP telepítő)
2011. júl. 29. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt egyszer hasonló bajom egy laptoppal ott megoldotta a problémát az hogy egy pendrive-ról bootoltam a rendszert. Utána néztem akkor és ezeket a hibákat általában a BIOS okozza mivel nem ismeri fel az oprendszert(frissítés megoldja). Vagy vedd ki a gépedből a winyót és egy másik gépben húzz rá egy rendszert aztán vissza és hátha jó lesz...
2011. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A BIOS frissítést könnyű mondani :D csak elég sok ember rémálma főleg ha még soha nem csinálta :S de a második példádat kipróbálom! aztán ha az se fog menni akkor marad a BIOS frissítés :S :/
2011. júl. 30. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy másik gépbe rakod fel a windowst akkor elb*szod az egészet, (Kiv.: ha a másik gép is ugyanolyan, egyforma)!
2012. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez a probléma már rég megoldódott :) de köszi a válaszokat :)
2012. máj. 28. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!