Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "A windows nem tudta befejezni...

"A windows nem tudta befejezni a formázást" Pendrive probléma. Valami segítő program?

Figyelt kérdés

8GB-os KINGMAX pendrájvról van szó...

Bedugom, felismeri, de egyből kidobja h formáznom kell

Rámegyek h ok de ki irja h a Windows nem tudja befejezni a formázást.

Próbáltam FAT32-ben és NTFS-ben is, XP-vel, meg win7-el.

Jöhetne valami jó program amivel talán sikerrel járok!

Előre is nagyon köszönöm!


2011. aug. 2. 16:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Startmenü-Programok-Felügyeleti eszközök-Számítógépkezelés-Lemezkezelés ittlátod a particiókat. Felül töröld a pendrive particióját, aztán formázd meg.
2011. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ezzel már próbálkoztam, de nem tudom törölni a particiót... ha rákattintok akkor csak formázni tudom, de azt nem nem engedi. A "kötet törlése" az szürke
2011. aug. 3. 17:15
 3/33 anonim ***** válasza:
56%
Töltsd le innen ezt: [link] Az elsőt kell letölteni, a kód PlanetMaster.nfo-ban van. Ez egy kitűnő program, de egy kicsit érteni is kell hozzá.
2011. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
91%
[link] ITT A MEGOLDÁS , SOKAT SZENVEDTEM VELE DE EZZEL A KIS 50 kb - OS PROGRAMMAL SIKERÜLT :DD
2013. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
85%

Nekem igy sikerült megoldanom a problémát win7 alatt:

1.Jobb gomb a sajátgép ikonon, klikk a "kezelés"-re

2.A kinyilt ablakban balról a listában kiválasztod a lemezkezelést.

3.Letekersz az ablak aljáig, megtalálod a pendrive-ot és a többi lemezmeghajtót azzal a különbséggel hogy a pendrive fekete ablakban lesz.

4.jobb klikk a fekete ablakon és "új kötet létrehozása" parancs kiválasztása. Létrehozunk 1 új kötetet és hallelujah :) Remélem segitettem!

2013. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 RicsiX122 válasza:
# 4/5 Hozzászóló köszönöm sokat segítettél :)
2013. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
Nekem is ugyan ilyen problémám lett tegnap. beraktam a pendrivet és sok ismeretlen karakterű névvel ellátott mappa jött létre. Formáztam de nem sikerült. most ha berakom a pendrivet a gépbe kiírja a win7 hogy lemez formázása de ezt nem fejezi be, "A windows nem tudta befejezni a formázást". Valami más megoldás nincs esetleg?
2014. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
90%
a 4. válaszoló amit irt nekem is jo lett!fél éve probáltam a pendrivem megcsinálni már letettem rola, de most sikerült :D thx
2014. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
embeeeeeeer... köszönet a 4. válaszolónak! siker!
2014. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Goszpi válasza:
Nekem letiltotta a chrome a "4"-es felhasználó programjának a telepítését.
2015. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!