Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Router beállítása nehéz?

LaFleur kérdése:

Egy Router beállítása nehéz?

Figyelt kérdés

ilyet akarok rendelni:

[link]

egy laptop és egy telefon kapcsolódna rá


2011. aug. 24. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tplinket nagyon egyszerű beállítani.Beteszed a cd-t követed az utasításokat és szépen működni fog minden.


Én is nehéznek hittem ,hogy beállítsam ,de pofon egyszerű-

2011. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyorsaságot! :)
2011. aug. 24. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk legalább 6 gép (néha több is), 3 NAS és még két hálózati mediaplayer van. Ezeknek mind külön IP cím tartományuk van. Ennyi gépnél sem nehéz beállítani személyre (pontosabban gépre) szóló dolgokat, csak kicsit tovább tart mintha semmit nem állítanánk, csak hagyjuk hadd dolgozzon a router. Az ilyenektől sosem szabad megijedni, mert csak elsőre nehéz :)
2011. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Nem nehéz, ez a leírás segíteni fog:

[link]


Ja és ne a legalapabp típust vedd meg, ez pl 2x többet tud és csak pár százassal drágább és hardveresen is sokkal erősebb:

[link]

Vagy még jobb a cserélhető antennás változat:


A mellékelt konfigurációs CD -t meg jobb ha elfejted.

1. Nem tudod vele részletesen konfigurálni.

2. Jobb ha nem azt szokod meg. Azon kívül platformfüggő. A Webes felületen keresztül meg akár Linux alól is be tudod konfigurálni.

2011. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
úgy átlagban 3 nap szokott lenni a legtöbb embernél
2011. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
Annak igen, aki nem szeret olvasni. :D
2011. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kérdező eléggé laikus a dologhoz azért ajánlottam neki a driver cd-t ,hogy ne szenvedjen a böngészőben.Gondoljatok csak bele DMZ port forward udp és ez csak az egyszerűbbik dolog volt.


Szerintem érdemes lenne konfigurálni cd vel majd ,ha sikerült akkor beléphetsz a böngészőből is és megnézheted/utánaolvashatsz ,hogy mi mit tud..

2011. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!