Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér, billentyűzet, szoftver...

Egér, billentyűzet, szoftver ütközés? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régi Microsoft Optical egeremet cseréltem volna le, de a Microsoft Intellipoint megakadályozta, hogy minden simán menjen. Az új masina 2 az egyben: Gigabyte GK-KM7600 bill és GM-M7600 egér. Mikor csatlakoztattam szépen felismerte, és a billentyűzet megy is, de az egér meg sem akar moccanni...már letöröltem az intellipointot, de akkor semmilyen egér nem működik, és bevallom nem volt buli kiböngészni az intellit (h felrakjam és működjön legalább a régi egér) csak billentyűvel...:D
2011. szept. 12. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha USB-s az egér akkor szerezz hozzá átalakítót,sok gépnél az a gond hogy be beveszi az egeret,de nem akarja érzékelni.


Szerezz hozzá átalakítót usb-ből sima egér dugóssá :)

énis úgy csináltam ugyan ez volt a gondom,főleg xp telepítésnél nem ismeri fel és akkor nagy gáz van :)

2011. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a régi egér az usb-s, az új rádiós, van hozzá egy pici usb vevő, ami veszi az új egeret(ami ugye nem megy) meg az új billentyűzetet(ami megy)a régi egeremhez, ami usb-s, fel van telepítve egy szoftver: Microsoft Intellipoint: Vezérlőpult->Egér: ki lehet választani, hogy milyen egerem van, de csak microsoft egereket lehet csatlakoztatni...ha mással próbálkozok az nem működik, már egy logitechel is próbálkoztam(szintén usb-s)de az sem akart megmozdulni, szóval azt akartam megtudni, h ezt az ms intellipontos valami megszűntetni, hogy ne csak ms-egeretlehessen használni, hanem jelen esetben gigabyte-ot:) köszi előre is a választ:)
2011. szept. 18. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!