Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami értelmes játék ami...

Van valami értelmes játék ami normális fps-al fut Intel Gma x3100-on (megosztott 384mb)? Stalker megy, Risen szaggat, Necrovision lowon, szaggatva. Mást még nem próbáltam.

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 15:01
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Az Intel chipsetes IGP -k, kb. arra jók, hogy színes képet adjanak. Ha játszani szeretnél, akkor minél hamarabb szerez be egy értelmes kártyát, pl Nvidia vagy ATI(AMD).


Egyébként ezzel az IGP -vel 2005 -nél régebbi játékokkal érdemes próbálkozni, már amelyik egyáltalán kompatibilis vele.

2011. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Call of Duty 2

Egyébként pont van egy eladó karim:D Asus 9600GT 512Mb ha érdekel. 8.000Ft-


Battlefield: Bad Company 2 megy simán. Milyen procid van amúgy?

2011. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt egy Amd-s procis videokaris laptopom, de most elcseréltem. Jelenleg intel core duo 1.5ghz, 2gb ram, 320gb hdd, és intel gma x3100... youtube-on láttam, hogy 2009-10-es játékokat is elvileg viszi, de nem mindegyikkel passzol. stalker: shadow of chernobyl fut normálisan, far cry 1 is, de a növényzet egy nagy semmi fehérség... és ilyenek. Most nem fogok 100 játékot letölteni és tesztelgetni hogy melyikkel bír, nincs vami oldal ahol utána tudok nézni? Most a yougamers.com-on keresgélek, ott van vmi kompatibilitásvizsgálat is.
2011. okt. 15. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
necrovison az elégé nagy game volt ano nekem a zotac 9600gt amp editional met fullon mogyuk az jo kari ha kapni még olyat
2011. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nfs undergrand 1-2,gta sa.Talán tudtam segíteni.
2015. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!