Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz memória elronthatja -e...

Rossz memória elronthatja -e a merevlemezt?

Figyelt kérdés

Van egy rossz memóriám,de bekapcsol vele a gép meg minden,csak amikor letöltök valamit akkor hibásan jönnek le a fájlok meg nem tudja telepíteni az oprendszert.

Vettem egy új winyót és 1 nap után alig akarta bootolni az oprendszert,a HDD sentinel szerint 10% a kondíció és 10 napig bírja.


A ram a hibás vagy valami más?


2011. okt. 17. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A HDD Sentinel 4 hónapja azt írta a vinyómra hogy csak 9 napig bírja.

Az a program szart sem ér.


Elvileg nem. Gyakorlatilag viszont az is bármit elronthat ha egy pók parkolt le a BIOS elemén.

2011. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De miért használod azt a rossz memóriát. Pár ezer forintért már kapni új megfelelő méretűt is. Rossz memóriamodullal nem tudsz letölteni, programokat másolni CD-re DVD-re kiírni, lefagynak a programok... Nem elég indok ez arra, hogy lecseréld?
2011. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már nem használom viszont most kell vennem egy új vinyót és nem tudom hogy az tette -e tönkre vagy más.
2011. okt. 17. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a RAM lenne a vinyó "elrontója". Valószínűleg egy hibás darabra nyúltál rá vagy tényleg csak a HD Sentinel informál félre. Fél éven belül kiderül és kicserélik a vinyót ha tényleg rossz...
2011. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 vinyómat szétölte .. de nálam kontakt hiba miatt xD szétcsűszott a kép zümmögött kékhalál és gépresi:D ebbena sorrendben csúszott szét a gépem 3-4 óránként. És igen valójában a kis huncot hibája volt :D meg az anyém is, hogy lusta voltam kivenni és berakni :D
2011. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!