Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy a CD vagy DVD-RAM meghajtóról bootoljon a gép?

Figyelt kérdés
Bátyám gépét csinálom, újra kéne rajta telepíteni a Windowst, csak az a baj, hogy a CD-ről kellene, hogy elinduljon, ehelyett a Winchesterről bootol és tölti rögtön a vírusos Windowst. A BIOS-ban már próbáltam átállítani a Boot sorrendet, úgy is jelzi, hogy elfogadta, hogy a DVD-ről induljon, de miután újraindítom mindezek ellenére a Winyóról indul. Mi a hiba?
2011. okt. 18. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem DVD-ROM-ra hanem DVD-RAM-ra raktad.


Kell mennie, ha nem akkor:

a) szar a cd

b) nem nyomtál meg semmilyen gombot(kérni szokta ha máűr fel van nyomva egy rendszer)

2011. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt a BIOS-ban tudod beállítani.
2011. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és boot közben alul írja h vár a cd-re?1 pár mpt ás utána indul vinyóról,mert akkor szar a cd..


ha nem csinál ilyesmit akkor viszont a boot sorrend rossz ajánlom mindent állíts cd-re

2011. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a probléma megoldva. Az 1. és 3-nak részben igazuk volt részben: hihetetlen amúgy, hogy milyen betegségük van ezeknek a számítógépeknek, ugyanis a Windows CD-jét NERO-ban lemásoltam egy az egybe. Ezen a gépen elindul mindkét CD, a bátyám gépén meg csak az eredeti. Nem a másolat, hanem csak az eredeti! Azért írtam, hogy csak részben volt igazuk, mert furcsa, hogy egy adott cd az egyik számítógépen jó, a másikon meg rossz!
2011. okt. 18. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs..akkor ott nem jó az olvasó...
2011. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!