Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PR-Telecom os Modem-> Asus...

PR-Telecom os Modem-> Asus Router kapcsolat beállítása?

Figyelt kérdés
Nos PR-Telecom az internet szolgáltatónk, kaptunk egy Motorola SBV 5121 E tipusu Modemet, de mivel ez nem Wifis, vettem hozzá egy Asus WL-500 tipusu routert. A Probléma az, hogy beállítottam megy 2 órát, majd megszakad, vagyis at jelzi, hogy kapcsolat van, de internet nincs, tehát nem tölt be semmit. A Routernek semmi baja másnál hibátlanul működik!Akkor mi lehet a probléma?
2011. okt. 20. 19:54
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Frissíts firmware -t a router -en. Egy próbát megér..
2011. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha ismerősnél hibátlanul működik?? Nála Invitel van, nem PR.. nem inkább a modemmel van valami gáz?
2011. okt. 20. 20:23
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Pont ezért kell frissíteni, talán valami kompatibilitási probléma, amit az Asus -nál már javítottak.

Ha nem válik be én még egy DD-WRT firmware -t is megpróbálnék.

2011. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám frissíteni a firmware-ét? Elnézést csak nem értek hozzá!
2011. okt. 20. 20:40
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Még nem volt Asus router -em, de úgy kell mint a többit. Letöltöd a firmware image fájt, felmész a Webes felületére keresel egy firmware upgrade menüpontot kitallózod a firmware image fájt és frissítesz. Részletek a kézikönyvben az Asus honlapján, ott megtalálod a firmware -t is.

A WL-500 -asnak van egy tucat más típusa, keresd ki a tiédet:

[link]

2011. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!