Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a bootolási sorrendet, és mit kell megnyomni ahhoz hogy a bootolást elkezdje? (lent)

Figyelt kérdés

Kiírja hogy Nyomj meg egy gombot a bootolás elkezdéséhez vagy vmi hasonló, én nyomtam már mindent de nem akart bootolni a DVD-ről pedig tuti jó laptopon fel tudtam rakni.


Mi lehet a baj, mit kell beállítani?


2011. okt. 21. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha be van állítva a jó boot sorrend (például DVDROM majd HDD), akkor a lemez behelyezésekor a rendszer látja hogy abban egy telepítő van, és azt írja ki, hogy nyomj meg egy billentyűt ha NEM akarod hogy elinduljon onnan a telepítő, és akkor átugrik a merevlemezre, és onnan indít. Bármelyik billentyűt le lehet nyomni, csak éppen ha lenyomod akkor nem elindítja, hanem pont nem indítja el a dvd-ről bootolást.
2011. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A boot sorrendet a BIOSban kell beállítani..

Hogy hogyan jutsz a BIOSba, annak ismertetése az eszköz (PC, laptop, PC-n, laptopon melyik chipset) ismerete nélkül a variációk nagy száma miatt nem megy..

De! bootláskor kiírja mit nyomkodj...

2011. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha ezt írja ki, akkor már kezdené is a Boot -olást hiszen ezt már a telepítendő Windows írja.

Én arra tudok gondolni, hogy USB billentyűzetet használsz és nincs beállítva a natív támogatás a BIOS -ban. Használj PS/2 -es billentyűzetet a telepítés idejére.

2011. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!