Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb? Samsung galaxy...

Melyik a jobb? Samsung galaxy tab 10.1 vagy 10.1v?

Figyelt kérdés
Melyiknek erősebb a kamerája? Melyik vékonyabb?
2011. okt. 24. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Elvileg a vodafonos verzió a jobb.

2011. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 10.1 a 10.1V 2,3mm-rel vékonyabb változata. Mit jelent az, hogy "erős kamera"??? Csípős, mint paprika? Vagy sok súlyt bír el? Ennek nincs értelme...
2011. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értelmes és baromi humoros vagy utolsó. Vajon mit jelent egy kameránál, hogy erős?

Hány megapixeles??? (8 vagy 5 vagy 3, mindenhol mást írnak, azért kérdezem)

Melyik a modernebb?

Melyiken van magyar android touchViz UI-val?

Melyik a jobb

Az ár most egyelőre mindegy.

2011. okt. 26. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Arra hívtam fel a figyelmed, hogy ha egy boltban erős kamerát kérsz, akkor körberöhögnek... de nekem mindegy, akkor hívd erősnek, még ha értelmetlen is.


a 10.1v-ben a fő kamera 8, a másodlagos 2 megapixeles. A 10.1-ben a fő kamera 3 megapixeles. Tableteken nincs TouchWiz, mert nem módosítható az android felülete.

2011. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na de a 10.1-ben miért lett KEVESEBB MEGAPIXELES FELBONTÁSSAL ellátott a kamera, hogyha drágább és modernebb?

Ennek nincsen értelme... ellenben nem tudsz egy jó helyet, ahol meg tudnám szerezni? Két boltot is kinéztem és pont ma totálisan kifogytak a készletbőllll...


Íme a TouchWiz UI az egyik tableten:

http://www.youtube.com/watch?v=DSt0lW_pMqk


Ugyan még mindig nem értem, hogy miért van az, hogy az egyik készüléken rajta van, a másikon nincsen, miközben ugyanaz a típus... de mindegy, nem olyan fontos.

2011. okt. 26. 19:45
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg itt is van a TouchWiz UX UI:

[link]

2011. okt. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!