Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios gyári beállításokkal 4...

Bios gyári beállításokkal 4 gb ram?

Figyelt kérdés

Nah szóval

Mivel nekem a gépemben 8 gb ram van,de a bios csak gyárilag 4 gb-t ismer fel.....ez azt okozza hogy gyakoriak a kék képernyők.

Valaki meg tudja mondani hogy hol tudom a bioszban ezt a beállítás megváltoztatni?vagy egyántalán hol keressem.

Köszönöm


2011. okt. 27. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

1, 64 bites Wibdowst használsz?

2, BIOS-ban a Memory remap →enable /engedélyezd/

[link]


a Vezérlőpult - Randszernél ellenőrizheted, hogy használja-e a 8GB-t


(a kékhalál lehet más miatt is)

2011. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.Igen 64

2.Nagyon köszönöm,megtatáltam,tehát ha enable-n van akkor lehet 8 gb az alaplapban...

(igazából tudom hogy nálam ezt be kell állítani mert sokat szenvedtem pár hónapja állandó kék haláloktól,és egy szerelő csinálta meg(csak annyit mondott hogy 8gb helyett 4-et érzékel)és most pedig egy mellélőtt tuning miatt kell visszaállítanom a gyári biosz beállításokat)

Nagyon nagy hálám....Köszönöm

2011. okt. 27. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen az alaplapod, egyáltalán bírja 8Gb-ot?
2011. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen bírja

asus p7h55

de már megoldódott a problémám

Köszi

2011. okt. 28. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
az a konzervatív "minekezeknekgigánáltöbbram?" hozzáállás... hamarosan ennek már az alsó határa lesz 8 giga..
2011. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!