Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd e-450 (bevan keretezve...

Amd e-450 (bevan keretezve pirossal) és intel d525 az amd télleg erősebb, mert mind2 2magos de az intel órajele nagyobb, meg nemértem mértvan feltüntetve mellette VGA, miért az amd a jobb? Laptop vásárlás miatt érdekel.

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 14. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az órajel számít. A teljesítményt sokminden meghatározza, az architektúra felépítése/hatékonysága, az IPC (egy órajel alatt végrehajtható utasítások száma) és az utasításkészlet is jelentősen befolyásolja a CPU erejét a gyakorlatban. Az AMD E-450 meg tartalmaz integrált videovezérlőt is a prociban (ezért is APU és nem CPU). Az AMD ezen megoldása egy modern központi egység, kis fogyasztással és ahhoz képest kellems teljesítménnyel. Az integrált videó meg DX11 kompatibilis, ami Direct Compute és OpenCL támogatással is bír illetve UVD dekódert is tartalmaz, így általános alkalmazásoknál is besegíthet a CPU magoknak illetve gyorsítja a szabványos videok lejátszását. Játékra nem túl combos, bár a maga szegmensében erősnek számít (netbook).
2011. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor ennél: [link]

egy hd 6320-as e450-es procival felszerelt gép jobb,eddig azért vacilláltam mert azthittem jobb az intel procija,de úgy tűnik tévedtem,tehát akkor az amd-s jobban megéri?

2011. nov. 14. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az E-450-est venném. Tényleg jó kis netbook proci!
2011. nov. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként az Atomban is van integrált VGA(bár a linkelt netbookban nvidia ion is van).


Viszont az e-450 egyértelműen jobb, nem csak az órajel számít.

2011. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okka,ezt jó volt megtudni:D
2011. nov. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!