Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől kattog a gépem?

Mitől kattog a gépem?

Figyelt kérdés

Amikor játszani szoktam mindig kattan egyet és egy pár percig nem tudok semmit csinálni és ha már sokszor csinálja ezt akkor valamilyen kéket felhoz és újra kell indítani.

(Elég régi a gép de még sose csinált ilyet)

A válaszokat előre is köszönöm!!!!


2011. dec. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. Minél előbb mentsd le a dolgaidat valamire mert a merevlemez haldoklik. Még1 rossz hír, a merevlemezek most nagyon drágák (bár régi gépről van szó).
2011. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van benne egy 80gb-os ami gyárilag volt benne de ide csak programokat telepítek.Meg most vettünk bele egy 1TB-t.
2011. dec. 6. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval az 1TB-oson van a játék? Mert akkor vissza kellene vinni garanciába, mert az okozza szerintem.
2011. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.De amikor ezt csinálja akkor a kihúzok belőle mindent és egy olyan 5 percig várok és visszadugom.Ez így jó olyan 2 napig utána kezdi előről.
2011. dec. 6. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még csak annyit tudok ajánlani, hogy a 80 gigásra rakj egy játékot és ha azon is ugyanezt csinálja akkor ott valami más gond lesz.
2011. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
winyóval lesz valami. vedd ki az egyiket, indítsd el a játékot, ha nem kattan, akk az a sz.r amelyiket kivetted. ha kattan akk próbáld meg ugyan ezt a másikkal is. így megtudod h melyik a defektes. ha az új, akk vidd vissza garanciára : )
2011. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!