Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop a Sims 3 normális...

Laptop a Sims 3 normális futtatásához?

Figyelt kérdés
Nézegettem, de igazából nem tudom melyik lenne a legjobb mert nem értek hozzá. 110ezer ft körül kell lennie. 3 gb ram a minimum.
2011. dec. 8. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Legyen benne 2 magos 2+ghz-es proci, egy manapság alacson/középkategóriás kártya (GeForce GT 4-es széria vagy felette, vagy ATI HD5xxx-es széria, vagy felette) és vagy 2-3 giga ram. Ha nem számít, hogy alacsony grafikán kell futtatnod, egy ilyen bőven elég.

Ha igen, akkor nem fog 110-ből kijönni egy laptop.

2011. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Laptopot venni játékra a legnagyobb hülyeség amit tehetsz.
2011. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tanulásra/iskolába kell neki a laptop, de ha már vesz egyet, Sims 3-képeset szeretne. Remélem.
2011. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

110-ből semmi normálisat nem kapsz csak alap netezős gépeket, ha játszani is akarsz inkább tegyél hozzá még és legalább ezt vedd:

[link]


De mint már írták is, laptop nem játékra való, igazán jól egyiken sem fog menni, főleg ebben az árban.

2011. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 deadly108 válasza:
nekem van laptopom, nem is játékra vettem de kipróbáltam és megy rajta intel core i3 2,27 ghz 4gb ram intel integrált videókártya elmegy rajta, de néha város nézetbe befagy, de amíóta visszább vettem a grafikai beállításokat (maxról) azóta kevesebbszer csinálja ezt. a játék eredeti
2011. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!