Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan működik a wifis nyomtató?

Hogyan működik a wifis nyomtató?

Figyelt kérdés
Tudom hülye egy kérdés,de egy kicsit kezdő vagyok e téren. Szóval, szereztem egy Hp Officejet Pro 8000 -es wifis nyomtatót és halovány lilám sincs hogy a wifi hogy működik hol kell beállítani? Wifi routerem amúgy van ha kellene hozzá:)
2012. jan. 9. 23:01
 1/4 A kérdező kommentje:
jah igen mindez azért mert használati utasítást már nem szereztem hozzá xD
2012. jan. 9. 23:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy töltsd le a használati utasítását a hp.com holnapról. Abból megtudhatsz mindent.

Amúgy kell hozzá a wifis routered :) A nyomtató feljelentkezik a hálózatodra a wifin keresztül, és te a számítógépeden hálózati nyomtatóként tudod telepíteni. Így nem kell kábelezned, a nyomtatóval a számítógépek a lokális hálózaton keresztül kommunikálnak.

2012. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem szükséges hozzá Wi-Fi router. Van még rakta USB csatlakozó is. Ha nem akarsz belőle hálózati nyomtatót csinálni belőle, akkor kerítesz USB nyomaratókábelt összekötöd a géppel, feltelepíted driver -t és örülsz.

De hálózati nyomtató esetén is inkább a LAN -t érdemes használni, ami szintén van a nyomtatón.

Igazából egy nyomtató esetében, én az ég világon semmi értelmét nem látom a Wi-Fi -nek.

De ha a Wi-Fi neked nagyobb kaland, akkor a kézikönyv a te barátod:

[link]

2012. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!