Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megoldható, h veszek valami...

Megoldható, h veszek valami kis usb bluetooth sticket, bedugom a számítógépbe és aztán ehhez csatlakoztatok egy bluetooth fülhallgatót? A zenelejátszást vhogy rá tudom nyomni a stickre, h sugározza és vegyem a fülhallgatóval?

Figyelt kérdés

ilyesmi stickre gondolok:

[link]


Laptopról lenne szó, hurcolni kell, ezért szeretnék lehetőleg vezetékmentes és minimális helyigényű megoldást. más ötletre is vevő vagyok


2012. jan. 14. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Ki is próbáltam, de nálam nem működik. Nem találják egymást. :(

2012. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor nem ruházok be semmi ilyesmibe. Túl idilli lett volna, hogy működjön. azt még el tudtam volna képzelni, hogy egymást megtalálják, de, hogy valahogy usb-n ki tudjam vezérelni a lejátszást, arra nem láttam túl sok esélyt...
2012. jan. 14. 17:48
 3/3 anonim válasza:
idióták..........utána kéne nézni milyen programok és driverek vannak a stickhez....és utána megvenni valamelyik programjában alapból van ilyen lehetőség h headset funkció.....ennyi észt egy helyen.....
2012. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!