Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék közvélemény kutatást...

Szeretnék közvélemény kutatást tenni, hogy ki milyen videokártyát választana, és miért? Hogy szerinte melyik a jobb és a legjobb márka és miért? Asus, Msi, Gigabyte, His, Sapphire, EVGA,

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

nV oldaláról ha a pénz nem számat akkor evga mivel nV kártyáiból az egy prémium kategória és tényleg remek kártyákat gyárt.


AMD oldalról ha van elég pénzem akkor vagy MSI a kitünő hűtés miatt vagy asus az is a hűtés miatt (nekem directCu-val sincs gondom igaz kicsit nagy darab némeik kártyán de nekem ez nem számít nem akarok quad cf-et építeni. Ha olcsó megbízható kártya kell akkor egyértelműen sapphire.


gigával régen nem voltak gondok de ma már egyre többet olvasok a sz*r supportról és a rossz hűtésről. ha jól tudom a His se rossz de számomra még ismeretlen.

2012. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A His -ről én se tudok semmit ! :( Vajon miért mert hülye vagyok vagy azért mert tényleg nem egy nagy szám ??
2012. márc. 27. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:

én is kb. azt tudnám elmondani, mint az első válaszoló

nekem már 2 éve egy xfx van és meg vagyok vele elégedve

de ha meg tudod fizetni,és neked tényleg a legfelső kategória kell akkor EVGA

de ár/érték arányban nálam a sapphire,és az msi a nyerő

2012. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sapphire HD6870-esem van, teljesen elégedett vagyok vele, mikor vettem best buy volt.

Asus-oknak is jó a hűtése, és Asus alaplapokkal jól együtt tud működni.

EVGA Nvidia oldalán a csúcs, tényleg prémium kategória.


Nekem MSI és Giga kártyákkal nincs kapcsolatom.


Régi gépemben van egy HIS Radeon x1650-es kártya, igazából baj nincs vele 4 éve.


Szal ahogy előttem mondták, ha prémium akkor EVGA, ár/értékben Sapphire (plusz ide jöhet még sztem a Powercolor és a VTX3D is)

2012. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!