Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csinaljak? Elromlott a...

Mit csinaljak? Elromlott a gepem es nem tudom mit tegyek? Probaltam mar sokmindent de mar nincs tobb otletem.

Figyelt kérdés
Sziasztok a nagy problemam az lenne h mar nagyon lassu volt a gep, elhataroztam masfel ev utan h vegre windowst cserelek meg is tortent.. felig :( amikor eljut a windwos telepotes ahoz a hatarhoz h ujrainditja magat es fojtatodik a telepites, nos mikor elkezd bootolni a gep kiirja milyen a proci, ram, dvd iro stb stb kiirja h milyen a hard, western digital bla bla bla es azatn megall nem tolt tovabb akar mit csinalok. Valakinek valami otlete van h mit tegyek.

2012. máj. 20. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyári telepítő CD vagy másolt?Milyen fajta windowst akarsz feltelepíteni?Géped konfigja?Ha a partíciódon amire telepíteni akarsz van egy másik operációs rendszer az is bekavarhat
2012. máj. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdeném a helyedben a vinyó kábelének cseréjével, leginkább a tápkábelt nézd meg, takarítsd meg, szedd le róla az oxidréteget, szorítsd összébb az érintkezőket stb., de az IDE kábellel is lehet baj. Feltételeztem, hogy IDE vinyód van, ha mégse, akkor szólj.
2012. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
win 7 volt a gepen elozzoleg is, mar rakta a windowst amikor eljut ahoz a reszhez a telepites h ujraindul a gep es aztan fojtatodik a telepites, ez meg is tortent de amikor ujraindult mar nem toltott tovabb mint ahogy irta, ide IDE csatis, a tapnal a kabelekkel nincs baj, neztem es nincs semmi baja, kolcson kertem haver hardjat aval ment de csak ami sata csatlakozos a masik csatlakozoval nem ment, lehet h a foglalat ment meg? vagy a hard?
2012. máj. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!