Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen problémával még sohasem...

Ilyen problémával még sohasem találkoztam! Nagyon érdekes dolgokat művel mostanában a gépem. Kérhetem a segítségeteket?

Figyelt kérdés
Tegnap óta van egy elég érdekes problémám. A gép magától újraindul, vagy "leáll". A Leállást azért raktam zárójelbe, mert ha éppen tevékenykedem a számítógépen, egyszer csak kikapcsol a monitor (No Signal a képernyőn), viszont maga a gép még mindig megy, hallani a hangján. Miután a monitor érdekesen kikapcsol, a gépem egyre halkabb, és lassabb hangokat ad ki, rajta pedig a vörös lámpa (ami azt jelzi működésben van a gép) egyre halványabb. Miért csinálja ezt a gépem? Soha nem találkoztam ilyen problémával. Általában fél óra, 1 óra után csinálja ezt, de nem volt elég időm még kitapasztalni. Ha lenne valami kérdésetek a géppel kapcsolatban, kérdezzetek!

2012. jún. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Említetted , hogy 1 óra után csinálja . Takarítsd ki a belsejét . Lehet , hogy túlmelegszik .
2012. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy erős vírus :D
2012. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van vírusirtód?
2012. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tápegység, ha - delete/F1 hívásra a Biosban is megfagy, vagy, ha nincsen kék halál.
2019. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!