Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kékhalál rendszeresen megoldás...

Szita014 kérdése:

Kékhalál rendszeresen megoldás? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vettem új számítógépet kompletten és kb 30 percenként kékhalált kapok(van amikor bekapcsolom és egyből 5 perc múlva).

Az alaplapba minden passzol és minden driver felvan telepítve.


Nem lehet az a gond hogy 2 videókártya van (az intel graphics processzori és a Sapphire HD7770) ?



2012. júl. 12. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális esetben az nem lehet gond. De gyenge minőségű hardver, hibás RAM vagy ilyesmi könnyen lehet.
2012. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit ír ki? Lehet, hogy valamelyik driver rossz. De biztosat csak akkor tudunk mondani ha tudjuk mit ír ki különben akármi lehet mind hardveres mind szoftveres hiba is.
2012. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a hiba jelenséget okozhatja bios frissítés, processzor túlhajtás esetleg memória hiba is. Szerintem érdemes lenne eltolni egy bios resetet és ha utána is fenn áll a hiba akkor egy újratelepítést és ha még ígyis ugyan azt produkálja akkor valószínű hogy a memóriád vagy processzorod nem úgy működik ahogy kéne.
2012. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt BIOS frissítés,minden működik leteszteltem.ezek tuti nem gyenge minőségű hardware-ek :D újraraktam a windows-t

de akkor is bejött a kékhalál.


És megoldottam :)


Utánanéztem hogy lehet letiltani az egyik videókártyát és letiltottam az intel HD graphic videókártyát (ami 0 Mb-os o.O) és már 1 napja nincs kékhalál szóval úgy látszik ez volt a probléma :)


De azért köszönöm mindenkinek :)

2012. júl. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!