Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb billentyűzet?...

Melyik jobb billentyűzet? Razer Blackwidow Ultimate vagy Razer Lycosa Mirror?

Figyelt kérdés
CSAK játékokra használnám FPS-re és MMO-ra.

2012. júl. 23. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lycosa. Tapasztalat.Vagy G15 rev2 , én ilyet nyúzok:D
2012. júl. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké kössz de fejtsd ki kicsit bővebben hogy miért jobb,ha lehet xD várom a további válaszokat is.
2012. júl. 24. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Razer Blackwidow mechanikai,olvass utánna.Bár szerintem a gyors gépeléshez nemoké,meg olyan fura a leütése, próbáltam.

Lycosa meg van itthon, annak a gombjai hasonlítanak a laptop billentyüzetére,és a gyors gépelés is megy rajta.De Logitech G15 rev2,vagy G19 nek olyan leírhatatlan gombjai és leütései vannak,hogy jobb a Razertól is :D

2012. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az összes legenda ezeket a billentyűzeteket használja:pl AtheneWINS-selfs3rve-johnsju. Nem kérem hogy logitech-eket ajánljatok, mert én a top 1 cuccokra hajtok. Kérlek írjatok még véleményt hogy melyik jobb a kettő közül!
2012. júl. 24. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

top playerek most az egyik legjobb FPS játékra gondolok ( CS:S), luxus dolgokat kapnak a szponzoroktól,de ők se vennének olyat, mivel hogy ilyen DPI,meg olyan DPI egér,meg roccat talk,meg razer oldalán is a többi mese,mind csak marketing,hogy jobban vigyék az emberek a cuccokat...

Úgyanúgy játszol egy 1500ft-os billentyüzeten mint egy 25ezer forintoson. Én már inkább hardverre és nem perifériákra költenék..

2012. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!