Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lesz a windows8 operáci...

Milyen lesz a windows8 operációs rendszer?

Figyelt kérdés
Mivel lesz jobb a win7-nél?Aki próbálta már a bétát mi a véleménye róla?
2012. aug. 1. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] itt az újítások listája
2012. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Amit azon az oldalon írnak, annak kb. 40%-a igaz, 60%-a fasság. 128-bites? Az ember esze megáll, ekkora ökörséget. Inkább javasolnám a vonatkozó wikipédia cikket, azzal többre lehet menni.
2012. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jobb lesz az érintőkijelző támogatása a win7-hez képest.

A Metro UI felület miatt. Több platformot támogat majd: laptop, desktop, tablet. Kivesznek belőle minden sallangot, tartalmaz majd egy alapszintű office progit is, de dvd író nem lesz benne (vö.tablet).

2012. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam az RP-t és a CP-t is, és azt mondom hogy nagyon jó rendszer, villámgyorsan bootol, az egész működése is gyors, stabil meg minden, csakhogy...

Ott az a francos Metro felület, amit elhiszem én hogy tableten nagyon jó lesz bökdösni, de asztali PC-n nekem egy rémálom az a tejes képernyőt elfoglaló gagyiság, a hatalmas csempéivel...

Meg hogy mindig a sarkokban kell matatni, billentyűkombinációkat megjegyezgetni.

Metro nélkül ez lenne egyértelműen az eddigi legjobb Windows, de így...

10 napnál tovább nem bírtam vele, raktam vissza a 7-est.

2012. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!