Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek/tapasztalato...

LinuxPower kérdése:

Mi a véleményetek/tapasztalatotok erről a laptopról?

Figyelt kérdés
www.hpshop.hu/?sku=B6W25EA#

2012. aug. 15. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A processzor nagyon gyenge. Nagyjából fele olyan erős, mint egy i3 2330M. A videokártya viszont nagyon erős benne. A HP Pavilionok egyébként szerintem nem a legjobbak. Ennyi pénzért jobbat is lehet kapni.


Ebben a processzor kb kétszer erősebb a videokártya pedig bár nem dual, de azért elég erős akár játékokhoz is.


[link]


Ebben a processzor kb 60% erősebb, mint az az AMD. A videokártya pedig bár valamivel gyengébb (A GT630M 5% gyengébb, mint a HD7670M, de játékra is alkalmas.


[link]

2012. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első felejtős, mivel Toshibát soha, semmilyen körülmények között nem veszek. A második jónak tűnik, de a HP külsőre és belsőre egyaránt jobban tetszik.
2012. aug. 15. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

A Toshiba gépekkel rossz tapasztalatod volt vagy csak egyszerűen nem tettszenek? Én a helyedbe inkább akkor a Lenovot választanám, ha a Toshiba mindenképp felejtős. A HP-nak gyengébb a hardvere és szerintem kevésbé megbízható, mint a Lenovo. Esetleg még ezt a Samsung laptopot tudom ajánlani. Ebben a videokártya viszont sokkal gyengébb, mint a GT30M, de még alkalmas játékokhoz is.


[link]


Az ebben levő integrált HD 4000 videokártya pedig nagyjából egy GT520M szintjén van. Ez is alkalmas játékok futtatására. Az új Fujitsu gépek nagyon megbízhatóak. Nem olyan hulladékok, mint anno a Fujitsu Siemensek voltak.


[link]

2012. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Toshibáról rossz tapasztalataim vannak és nem is tetszenek.

Én amúgy inkább az AMD-t részesítem előnyben (úgy tudom, azon jobban mennek a Linux alapú rendszerek), illetve nekem a HP-s gép (meg maga a HP) sokkal jobban tetszik. Minőségben és megbízhatóságban meg pont, hogy az egyik legjobb (szerintem).

Amiket belinkeltél, nem rosszak - sőt - de valahogy egyiknél sincs olyan érzésem, hogy "ez kell!"

2012. aug. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!