Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Régi HP laptop hálózati...

A Régi HP laptop hálózati adapterét használhatom-e az új HP laptophoz?

Figyelt kérdés

HP Omnibook XE2 laptopomat lecseréltem HP G62-re. Az új gép hálózati csatlakozóján olyan "bufli" dugó van, amit a nagy háztartási gépekhez használnak. Alig tudom a konnektorból kirángatni. A régi adapter csatlakozója olyan kis lapos, mint a villanyborotváké. A két adapter ki- és bemeneti teljesítményadatai között 1-2 tized eltérés van, a réginek a dugóját az új géphez lehet csatlakoztatni. Kérdésem, hogy nem teszem-e tönkre az új gépet azzal, ha megpróbálom a régi adaptert használni? Ha valaki ért hozzá és gondolja, hogy tudna segíteni, kérem, írja meg, hogy esetleg milyen más összehasonlító adat kellene ahhoz, hogy tanácsot tudjon adni. Ne nevessetek ki, én a gépet felhasználói szinten ismerem, a műszaki paraméterekhez nem értek.

Előre is köszönöm, ha valaki hozzáértő segít.



2012. aug. 19. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a következők megegyeznek a régi és az új tépegységnél:


- gép felőli csatlakozó kialakítása

- gép felőli csatlakozó polaritása

- tápegység névleges leadott feszültsége

- tápegység névleges maximális teljesítménye (ha az új nagyobb teljesítményt tud, az nem baj, kevesebb ne legyen)


akkor nyugodtan használhatod.

2012. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!