Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom nem ismer fel a...

A laptopom nem ismer fel a winchestert, mit tegyek? ( Lent)

Figyelt kérdés

újra akartam telepíteni az xp-t és formázás 48% nál megállt. azt tanácsolták hogy próbáljam meg helyre hozni a winyót HDD regeneratorral. le is futtattam a javítást elég sok hibát találta, de azota már a laptop felse ismeri a merevlemezt. Biosba is a bootolási sorrendböl is hiányzik a winyó.

helyre tudom hozni valahogy a winyót, vagy inkább egy újat vegyek?


2012. aug. 21. 22:43
 1/1 anonim válasza:

Ha jól értelek, akkor most már a HDD-Regenerator se látja a vinyót. Így sok jóval nem biztatlak.


Szereld ki és építsd vissza a a vincsit. (Ezzel kizárható a kontakthiba.) Ha sata csatlakozós a vincsi, és van rá lehetőség, próbáld ki, hogy egy asztali gép látja e?

Ha ezek után sem látja, illetve az asztali gép sem látja, akkor sajnos kuka.


Emlékszel, hogy hány hibát talált, és javított a HDD-Regenerátor?

Tapasztalatom, ha nagyon sokat, akkor nincs értelme vacakolni vele, mert minimum döglődik a vincsi, így ha sikerülne is feltelepíteni, bármikor újra összeborulhat a telepített rendszer is. Ha pedig olyankor dobja be végleg a kulcsot, azaz válik végleg láthatatlanná, akkor fontos adataid is mehetnek helyreállíthatatlanul a levesbe.

Ha stabil, megbízható rendszer kell, akkor javaslom az újat, minél több gar idővel.

2012. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!