Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit javasoltok? Laptop vagy...

Mit javasoltok? Laptop vagy notebookot?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni Dell inspiron (valamilyen)laptopot vagy Dell inspiron 1018-as típusú notebookot. De nem tudom ,hogy melyik lenne jobb... A 15-ös képernyő nem nagy? Segítsetek dönteni! :) És az is feltétel ,hogy a Sims3 összes kiegészítővel fusson rajta... így viszont a 1018-as rögtön kiesik...vagy nem? Ha meg laptop akkor melyik típusú?

A válaszokat előre is köszönöm!!!! :)



2012. aug. 22. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A laptop és a notebook az egy és ugyanaz...
2012. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Dell 1018 nem notebook, hanem netbook. Notebook és netbook között elég nagy a különbség, laptop és notebook között pedig semmi, manapság ugyanarra az eszközre használják a két szót.


Én netbookot nem vennék.

2012. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

laptop, notebook szerintem a 14"-os képátlótól fölfelé értendő az eszközre.

13"-14" között subnotebook, alatta netbook.


Ezek általában teljesítménybeli különbségeket is takarnak, pl egy notebook vs netbook összehasonlításban. Utóbbiban nincs optikai meghajtó, és jellemzően valami gyengébb, energiatakarékosabb proci hajtja, cserébe jobb akkus üzemidővel mint nagyobb társát.

2012. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NETbook az 1018-as, azon te sose játszanál sims3-at, semmiféle netbookon el sem indulna, mivel azok nem játékra valók. Sims3 futtatására képes legolcsóbb laptopok 120ezernél kezdődnek, szóval olyan árban kezdj keresgélni, de inkább fölötte.
2012. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!