Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy ntfs rendszerű usb...

Van egy ntfs rendszerű usb eszköz, mely csak a vezérlőpult eszközök és nyomtatók alatt látszik usb mass storatge néven. Ezt a lemezt kellene átformáznom FAT rendszerűre, de nem tudom, hogy hogyan. BIOS-ban sem látszik. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 10:06
 1/5 algopirin ***** válasza:

Bios-ban nem feltétlenül fog látszani ha usb-s, elvileg vannak jobb biosok amik bootolnak usb "mass storage device-rol" és a jobbak még meg is tudják különböztetni a típusokat, de neked nem ez kéne amúgy se tudom minek a bios hogy megformázz valamit.

Azt kéne kitalálni mi az az eszköz inkább, egy külső winyo vagy fényképezőnek a flash kártyája esetleg egy pendrive vagy egy telefonnak a memoriája de egy mp3 lejátszo is lehet, ezt neked kéne tudni mi van a gépedre dugva, ha megvan mi az értetőbben is fel lehet tenni a kérdést.

2012. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy mp3 lejátszó ami NTFS re lett formázva és azóta nem működik. És azt mondták nekem, hogy próbáljam meg átformázni FAT-re és akkor valószínűleg működni fog. És azt nem tudom, hogy mi erre a megoldás.
2012. okt. 6. 14:09
 3/5 algopirin ***** válasza:

Ha mp3 lejátszó akkor mint "winyo" vagy pendrive meg kéne jelennie a mycomputerben persze ha van rajta filerendszer egyáltalán, jobbgomb rajta és format, a feljövő ablakban ki lehet választani a FAT formátumot.

Persze minden törlődik az adott eszközről így csak akkor használd ha tényleg törölhető.

Ha nincs ott a mycomputerben mint egy külső winyo akkor szólsz és folyt köv. :)

2012. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs ott. Remélem meg tudjuk oldani valahogy...
2012. okt. 6. 14:23
 5/5 algopirin ***** válasza:
emil uton azt megoldjuk nem kell beszarni :)
2012. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!