Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy lcd monitorom aminek...

Van egy lcd monitorom aminek a képernyőjén ma megjelent piros függőleges csík a bal oldalán. Miért van benne piros csík?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
csak a te gépeddel csinálja,vagy másikkal is?
2009. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az én laptopba is van egy ilyen csík, csak az enyém fehéres-kékes. Először zöld jelent meg, akkor kicsit megnyomogattam a laptop szélét, utána eltűnt. Arra tippelek, hogy nem jó az érintkezése.
2009. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha nincs bedugva a vga kábel akkor is csinálja, csak akkor lekapcsol standby módba mert ugye nincs jel...
2009. aug. 6. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor panelhiba. Ha garis, vidd vissza, ha nem, kuka :(


a panelcsere eléggé drága, esetleg megpróbálhatod szervizbe vinni ha nem garis, hátha csak egy vezérlőegység ment tönkre, de vszeg ott is azt mondják, h cseréld


ha garis, meg kell csinálniuk ingyen


laptopra szintén :)

2009. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már nem garis, 4 éves, mitől mennek ezek tönkre?
2009. aug. 7. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:

attól, hogy úgy gyártják :D


viccet félretéve, van 1-2, ami selejtesen kerül le, van, amelyiket "az idő vasfoga" öl meg.. párásodás is lehet még, meg van, hogy kicsivel nagyobb feszt kap,mint kéne,... sok minden lehet.


amennyiben érzelmi szálak nem fűznek hozzá, cseréld sztem

2009. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!