Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok egy laptophoz...

Hogyan tudok egy laptophoz önálló monitort csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Adott egy laptop és egy tft monitor.

Ha megfelelő kábellel a laptopnak a HDMI kimenetére csatlakoztatom a monitoromat, aminek DVI portja van, akkor automatikusan látszódnia kell mindennek ezen a monitoron is ugyanúgy, mint a laptop saját képernyőjén?

Esetleg kellene valamilyen illesztő program is hozzá?



2012. okt. 25. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell illesztőprogram csak a videóvezérlőnek támogatnia kell a több monitoros megjelenítést, általában valamelyik Fn+gyorsbillentyűvel lehet váltani, hogy melyik monitort használd, illetve klón üzemmód lehetséges ekkor mindkét kijelzőn ugyanazt látod.

Ha pontos típust megadsz megnézem konkrétan melyik billentyűvel válthatsz.

2012. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia Zsolti!

Köszönöm a válaszod és élnék a lehetőséggel.


A laptop: MSI GX700X-258HU 17"/T8100-2.1GHz/3GB/320/GO8600

A monitor: LG Flatron L204WT - SF

Ha a kettőt összekötöm, a laptop érzékeli, hogy új eszköz lett hozzá csatlakoztatva, de semmi nem történik.

A laptop sem jelez egyebet és a monitoron sem jelenek meg a várt képernyő tartalom.

Bízom benne, hogy tudsz segíteni, amit előre is köszönök.

2012. okt. 25. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy ha win7 vanc rajta akkor windows + p gomb és kijelző kiterjesztése másik monitorra
2012. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a javaslatot, de XP van a gépen.

Erre esetleg van javaslatod?

2012. okt. 25. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
elméletileg nvidia drivert kellene megnyitni és ott lehetne ilyen funkciókat beállitani
2012. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekifutok, bár még ilyet nem csináltam.
2012. okt. 25. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A manual alapján Fn+F2, próbáld ki azt meglátjuk.
2012. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Zsolti1987:


Működik!!!

A billentyű kombináció egyszeri lenyomását követően csak a külső monitoron látszik a képernyő tartalma, majd újból lenyomva az Fn F2 párost, már a laptop saját képernyőjén is megjelenik újra minden.

Nagyon köszönöm a válaszod!!!

2012. okt. 26. 08:16
 9/9 anonim válasza:
Én is ki próbáltam mert nekem is ez a gondom volt vagy mondjam azt hogy kérdésem,én mondjuk a f4-et nyomtam 2 lehetőséget ad ki:ki vetítés párosan vagy a nélkül.az az csak monitora vagy mindkettő...köszönöm a segítséget..
2016. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!