Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nehéz itthon egy CPU-t kicseré...

Nehéz itthon egy CPU-t kicserélni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, szerintem nem nehéz.
2012. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz.
2012. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MaXXeGee ***** válasza:
Embere és CPU típusa is válogatja. A régebbi tokozású processzorok esetében nem az otthoni cserélgetésre törekedtek, így mondjuk egy s462-es foglalatról a hűtőt nem épp a "legegyszerűbb" levenni. Igen, mondhatjuk, hogy "de hiszen csak egy megfelelő csavarhúzó kell hozzá meg egy megfelelő mozdulat ... de e kettő valamelyikének hiánya könnyen az alaplap sérüléséhez vezethet. Szóval, ha nem vagy biztos magadban, vagy abban hogy ezt sikerrel meg tudnád oldani, akkor inkább kérj meg valakit, aki rendelkezik némi rutinnal és tapasztalattal (lehetőleg nem negatívval. És a hővezető pasztát tessék letörölni a hűtőborda aljáról, és az új processzort megkenni!
2012. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem nehéz, pár hónapja vettem egy új AMD procit, pofon egyszerű kicserélni, pedig én sohasem csináltam ilyet, mégis szinte percek alatt meg lehet csinálni...
2012. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, a leírás is értelemszerű mindegyik foglalathoz.
2012. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!