Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható, csendes, tartós...

Megbízható, csendes, tartós laptopot szeretnék venni, milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

max 150.000 HUF-ot gondoltam érte adni. nagy teljesítmény nem szükséges nekem, most egy 2.4 GHz-es Pentium 4 gépem van, és megfelelő szinte mindenre, csak éppen nem mobil.


Jó lenne ha tartós is lenne, azaz nem kellene 5 év múlva újat venni, vagy ilyen-olyan alkatrészeket, ventillátorokat, billentyűzetet 2 havonta cserélni. Lehetőleg csendes működésű legyen, alacsony fogyasztású, megbízhatóan működjön, mert se pénzem, se lehetőségem vidéken javíttatni.


Alapvető feladatokra használnám, netezés, csetelés, videózás, HD videókat nemigen szoktam nézni max 720p, zenehallgatás, stb, játszani nem szoktam, főleg nem 3D játékokat. Operációs rendszerként Arch Linux-ot használok, Windows nem nagyon szükséges nekem. Nos, milyen fajtát, márkát tudnátok nekem javasolni?



2012. nov. 7. 03:57
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

PROCESSZOR: AMD A6-3420M 1.50GHz

MEMÓRIA MÉRET: 16GB

MEMÓRIA TÍPUS: DDR3

KÉPERNYŐ ÁTLÓ: 15,6"

FELBONTÁS: 1366x768

LED KIJELZŐ: Igen

INTEGRÁLT VGA TÍPUS: ATi Mobil RadeOn HD7480

MEREVLEMEZ (HDD): 500 GB

OPTIKAI MEGHAJTÓ: DVD-RW

OPERÁCIÓS RENDSZER: Linux

WLAN (WIFI): Igen

VEZETÉKES HÁLÓZAT: 10/100/1000MBps /Gigabit/

BLUETOOTH: Nem

USB PORT: 2 db

USB PORT (3.0): 1 db

eSATA: Nem

FIREWIRE /IEEE1394/: Nem

KAMERA: Igen

KÁRTYAOLVASÓ: Igen

HDMI: Igen

MINI HDMI: Nem

MICRO HDMI: Nem

DISPLAYPORT: Nem

MINI DISPLAYPORT: Nem

LOKALIZÁCIÓ: Magyar

SÚLY: 2,59 kg

124.798Ft

2012. nov. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!