Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nő a RAM használat...

Miért nő a RAM használat folyamatosan?

Figyelt kérdés
elindítom a játékot 2GB RAM használat. nem csinálok semmit, és folyamatosan látom a feladatkezelőben hogy fogy a RAM és 4GB-nál kiírja, hogy nincs elég memória és leáll a program. Na most itt lenne még egy probléma mivel 8GB RAMom van. 64 bites a rendszer, a feladatkezelő mégis azt írja hogy Összes: 8094, Gyorsító: változó de 4GB körül, Elérhető: változó 5GB körül, Szabad csak 1,5GB szóval 4GBig mivel 2,5 foglalt Köszönöm válaszotokat!

#játék #memória #RAM #RAM nő #Memória nő
2012. nov. 8. 21:36
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Mondjuk egy erősebb VGA be tud nyelni 1.5GB ramot a rendszerből, de én sem értem ezt.
2012. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen elég erős a vga. RadeonHD 7730 meg van egy alap az asztali használatra. az nem gond hogy elfoglal ennyit. 2GB okés de játék közben miért megy fel folyamatosan? nincs mozgás semmit nem kell töltenie és mégis folyamatosan felmegy és egyszercsak kilép. egyenlőre csak 1 játéknál vettem észre de most futtatok egy vírusírtót hátha kaptam egy vírust aztán az szemétkedik...
2012. nov. 8. 22:39
 3/4 Valor ***** válasza:

Szarul megírt játék (plGamebryo Engine) esetén megeheti az összes RAM-ot a játék, aztán dob egy hátast.

Persze az is meglehet, hogy a VRAM kevés, ezért dinamikus VRAM-ként elkezdi használni a rendelkezésre álló RAM-ot a játék.

De lehet, hogy memóriafolyás van valahol a rendszerben.

2012. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy rosszul van megírva, mert csak egy helyen eszi utána már nem...
2012. nov. 9. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!