Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről az összeál...

Mit gondoltok erről az összeállításról?

Figyelt kérdés

[link]


Ennyi a max összeg.



2012. dec. 3. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Van tudtommal olcsóbb HD 7870 ~57k-ért, és akkor beleférne az árba egy jobb alaplap: ASUS M5A97 R2.0. De így is jó, csak gondoltam felesleges OC-s videókártya, egyszerű alaplapba.
2012. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben az árban én vennék egy i5-ös konfigot.
2012. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha i5-ös konfigot veszek akkor már nem férne el egy jobb fajta videokártya.


Még várom a válaszokat :)

2012. dec. 3. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből már kijön egy jó Core i5-3470 ivy bridge konfig ami időtállóbb és erősebb.


[link]

2012. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit olcsóbb lett, ez csak egy elképzelés, de szerintem FX-8320 is beleférne hd7870-nel ha esetleg tuningolni szeretnél..

[link]

2012. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ez. Fejlesztés szempontjából is jó választás, mivel ha majd lesz rá pénzed akkor akár egy i7-3770 Processorral és GeForce GTX 690 4GB VGA-val esetleg SSD-vel is fejlesztheted.


[link]

2012. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb valami amd bulldózer 8 mag egy asus alaplap asrockon kondi gyenge hosszúhasználaton vergance 2x4gb és hd 7770 táp ja volt géped akkor ház maradhat vinyó talán egy új nem tom milyen a régi és a dvd író is maradhatna ja és kis boltokba keress ott csomóminden olcsóbb
2012. dec. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!