Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ugyanaz a két videokártya....

PLTCHR kérdése:

Ugyanaz a két videokártya. Melyik cég adja a jobbik ajánlatot ugyanazért az árért? Asus vagy Gigabyte?

Figyelt kérdés

A chip: GeForce GTX 650 TI

[link]

[link]



2012. dec. 6. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Válaszd az olcsóbbat, azaz ASUS :)
2012. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát most nem ezer forinton fog múlni... A gigabyte-nál 2GB ddr5 memória van, asusnál csak 1
2012. dec. 6. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Innen már csak egy köpésre van ez:

[link]

Én inkább ezt választanám.

2012. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Gigabyte-nál a GPU órajel is kicsit magasabb, de én az ASUS-t jobban szeretem, ezért azt választanám.
2012. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha lehet akkor itt kérdezném: a videókártyában mi a feladata a memóriának, és mennyire változik a videókártya minősége a memória méretétől?(pl. 1GB ddr5-nél mennyivel jobb 2GB ddr5-ös memóriájú videókártya?)Számít ez egyáltalán?
2012. dec. 6. 19:11
 6/8 A kérdező kommentje:
gyakorivalasz2: kössz a válaszod de az a baj hogy monitorhoz d-sub csatlakozó kéne nekem és egyszerűbb lenne adapter nélkül...
2012. dec. 6. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]

2012. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a gigabyte-ot ajánlanám :)
2012. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!