Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop-om van, es valamitol...

Laptop-om van, es valamitol valamiert de a monitoron kozeppen, fuggolegesen ketto csik jelent meg! Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Fentrol egesz a monitor aljaig..mit tehetek? mi tortent? mit csinaljak ilyenkor..es mert keletkezett? kerlek, segits

koszonom:

egy dilis lany :o)


2008. máj. 27. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megnyomódott a kijelzője?


Sajnos kicsi az esély hogy meg lehessen javítani.

2008. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

gondolod? ..hm.

es az lehetseges hogy meg van terhelve a memoria kartya es ennek az egyik kovetkezmenye a piros es kek csik?

nem tudom,..en mar nyomtam be plazma Tv-t, de azok a csikok ossze-vissza szaladtak..itt, csak ketto szabalyos csik, fentrol le...meg tanacsot! mindent meghallgatok! koszonom ! :o)...(apa csunyan elver nadrag szijjal kerlek, mentsetek meg a hatsom! ) :o)

2008. máj. 28. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem először nézd meg, hogy a driver jó-e a gépen. A leírtak alapján ez driver probléma lehet. Ha nem, akkor viszon tényleg megnyomódott.

2008. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszi, igen ott es ott , ott is volt a baj..

megjavult koszonom minden valaszt! :o)

2008. jún. 7. 15:53
 5/5 A kérdező kommentje:

csak meg azt hagy tegyem hozza(csak azert,akinek van laptopja, az ne tepje legkozelebb a hajat mint en) ..

a laptopok, okos meggondolas , elkeszites miatt csak 3-4 evig birjak epseguket. aztan megroncsolodik. Mert csak 3-4 ev? mert kijonnek az ujjak, a szepek, a jobbak a dragabbak..es valakiknek meg kell venni ..

A kepernyo kozepen mert jelenik meg azok a kulombozo "csodas csikok"? mikor computeredet tolteni teszed, a csatlakozasnal a bejovo aram serti meg az amugy is erzekeny monitort..

2008. aug. 11. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!