Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy vinyó ami formázva...

Van egy vinyó ami formázva lett és vissza kéne szerezni rólla néhány adatot. Ez lehetséges-e és ha igen akkor hoygan?

Figyelt kérdés
konkrétan képeket kéne vissza szedni rólla mivel rosszúl lett kiírva a dvd :S A válaszokat előre is köszönöm :)
2008. máj. 28. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy lett formázva, hogy csak a fájltábla lett törölve, a képek nem lettek felülírva, akkor visszalehet. De ehhez már szakember kell.
2008. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, ha azóta nem partícionáltad újra és nem írtál rá semmit.


Runtime Software GetDataBack program vissza tudja állítani ha a fent leírt dolgokat nem csináltad vele.

Elég hosszadalmas lesz majd, türelem kell hozzá.

Kétféle progi van, külön FAT32-es partícióra és külön NTFS-re. Megnézem mekkora a progi és a crack hozzá. Talán mail-ben is elmegy.

2008. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen azóta már lett telepítve egy rendszer.... vagyis ma

mivel azt hittük hogy jó az a dvd miore ki lett írva de közbe valami el lett cseszve :S akkor most buktam az adatokat vagy van halvány remény?:S

2008. máj. 28. 22:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgynkössz mind2tőtöknek a választ :D
2008. máj. 28. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

R-Studio-ra keress rá torrenten, vagy akár gugliban is.


A lényeg, ha lehetőséged van NE MENJEN A VINYÓ!


Az ok, hogy már írtál rá. De nem írtad TELE az egész vinyót, így szegmensek még visszanyerhetők. Ha szerencséd van, akkor a képek (vagy nagy többségük) is visszanyerhető, ha olyan helyen van, ahol még nem volt felülírás.


Amúgy a Kürt Zrt. akár két-háromszor írt vinyóról is tud adatot visszaszedni, igaz meg is kérik az árát...

2008. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképpen jártam, és leszedtem egy zsák progit, ami azt ígérte, hogy visszanyerem a motyókáimat. Képek, zenék és dokumentumok voltak. 95%-ban visszahozott mondent a GetataBack. Torrenten szedtem le a cracket hozzá, és pár óra alatt végzett, nekem csak kattintgatni kellett. Sok sikert!
2008. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a progi teló memóriájáró vissza szerzi az adatokat ?
2010. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!