Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy eddig...

Miért van az, hogy eddig semmi baja nem volt de most recseg? (részletek katt után)

Figyelt kérdés

Eddig vista-m volt és mióta felraktam a windows 7-et azóta recsegnek a hangfalaim. Saját driver-ket nem engedi telepíteni és olyankor jön elő leginkább, ha kattintok vagy görgetem az egeret, stb...

Teljesen mindegy milyen hangerőn megy, mert ugyanúgy viselkedik. Ja és egy pár hónapos laptopról beszélünk :)

Köszi a válaszokat!


2009. aug. 24. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez pedig hangkártya driver gond. Próbálj a laptop gyártójának az oldalán a te gépedhez keresni win7 drivert.
2009. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is erre gondoltam csak szerintem nincs még, de majd megoldom valahogy.
2009. aug. 24. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hangot, zenét le tudsz játszani vele rendesen, akkor nem hangkártya gond :) Ha egérmozgatásra, billentyűnyomogatásra pattogó hangot hallasz, az bármi más is lehet. Telepítsd fel újra ÜRES hdd-re a win7et, és lehetőleg az összes alaplapi drivert rendesen.
2009. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felraktam a gyártó honlapján található "Windows 7 alá tervezett" drivert, de még rosszabb mint az elődje :S

Szóval sz.r.

Nem tudom mit csináljak vele, egyelőre visszaraktam a régi, kevésbé rosszat.

Ja az új tünetei:

ha megy bármilyen hang, mintha nem lenne térerő a rádiónak és sistereg, pontosan olyan :(

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. aug. 30. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!