Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adnak gyártói garanciát az...

Adnak gyártói garanciát az Apple iPod Shuffle 4. generációs termékekre?

Figyelt kérdés
Ahogy az Apple-t ismerem biztos ad de megkérdezném,mert nyertem egy Shuffle-t de nem akarom kibontani ,mert bontatlanul szeretném továbbadni.Minden doboz tartalmaz jótállást?(Úgy értem ,hogy nem csak az ,amelyiket meg is vetted,hanem az én esetemben ,egy ajándék termék) Ha igen mennyit? Eljuttatni a hibás terméket a legközelebbi telephelyre az az én költségeimen mennének végbe?

2013. jan. 2. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A dobozban nem fogsz találni jótállást, de természetesen jár hozzá garancia ami a vásárlás időpontjától számít. (tehát nem a nyeremény megszerzésétől. ha hónapok óta már raktáron volt teszem azt a pepsinek ha tőlük nyerted, akkor sajna azok a hónapok ugrottak) 90 nap ingyenes telefonos segítség és egy éves garancia.

Részletesen: [link]

2013. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel az apple-t ők 100% biztosat tudnak.

Mi is nyertünk ilyet régen. Két egyforma volt és az egyiket elcseréltem az egyik kereskedővel más színűre. Ő azt mondta nem lesz gond a garanciával.

2013. jan. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a vásárlás időpontjától hanem az első aktiválástól számít de mindegy.
2013. jan. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát látom olvasni te sem tudsz. Ha már írok valamit akkor azt alá is tudom támasztani valamivel, ezért linkeltem be a jotallasra vonatkozó részt az Apple honlapjáról.

De csak neked, csak most hogy ne is kelljen rákattintanod:


Fontos információ:

A jelen Jogszabályi Jótállás az alábbi termékinformáción meghatározott Apple termékre ("Apple Termék") vonatkozik.

A vásárláskor kérje meg az eladót a vásárlás helyén, hogy töltse ki az alábbi termékinformációt.

Amennyiben a terméket az Apple Online Store-ban vette a www.apple.com/hu címen, a számla tartalmazza az eladóra és a termékre vonatkozó információkat. Ez a jótállási jegy a számlával együtt érvényes és alkalmazandó.

Amennyiben a terméket az Apple Online Store-ban vásárolta, a Jótállási Időszak (lásd az alábbi 3. pontot)azon a napon kezdődik, amely napon a terméket Önnek kiszállították.

A jótállás időtartama 1 év, amelynek kezdő időpontja a (i) vásárlás időpontja, illetve a (ii)kiszállítás napja közül a későbbi időpont("Jótállási Időszak").

A jelen jótállást a viszonteladónál, a vásárlás helyén érvényesítheti, Apple Online Store-ban való vásárlás, vagy egyébként közvetlenül az Apple-től való vásárlás esetén "Apple AASP-knél érvényesítheti.

2013. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!