Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy a :D meghajt...

Miért van az hogy a :D meghajtóm gyakran újraindítja magát?

Figyelt kérdés

Ha használom a gépet néha okvetlenül leáll a merevlemez de ezt nem veszem észre csak mikor hallom azt a hangot amit a gép beindításánál hallok.És ezt megcsinálja óránként legalább 1-szer.Néha akkor mikor megnyitom hogy megnézzem rajta dolgokat akkor így elkezd tölteni és amég hallom a hangot addig így tölt és utána nyitja meg.

Röhejes hogy ezt néha akkor is megcsinálja mikor win7-en kiírja hogy leállítás és mellette forog a karika hogy mindjárt le fog állni és akkor is így újraindítja magát hogy aztán leálljon.Ez miért van?

Lehet ahhoz köze hogy mikor testvérem a win7-et feltette eredetileg nem érzékelte,mert hozzá kellett adni valami listához vagy nem tudom ahol a :c meg az optikai meghajtók voltak?


2013. jan. 10. 17:51
 1/4 cianidetil ***** válasza:
Én az oprendszer teljes újrarakását javaslom.Volt nekem is hasonló problémám,reinstall,és mindent a telepítő alatt formáztam.utána nem volt ilyen problémám.De ez csak tipp,lehet más is a probléma.
2013. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt jó lenne tudni h hány merevlemez van a gépben, mert ha több akkor könnyedén előfordulhat h az amit nem használsz mondjuk 10 percig (teljesen hasraütött szám)akkor leállítja és ha onnan kell adat pl megnyitsz egy mappát akkor újra beindítja, de ha csak egy vinyó van a gépben akkor megvárnék egy hozzáértőt is mert lehet h ezzel jelzi h haldoklik és az csúnya dolog mikor a vinyó elszáll
2013. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 vinyó van benne,mind a kettő 76 gb-s.Az op.rendszer a másikra van telepítve.Kb fél éve van win7-em(mellesleg Windows 7 Ultimate 64bit Service Pack 1)Előtte xp-m volt és ott ezt nem csinálta.De említettem hogy miután feltette tesóm a win7-et olyan volt mintha a d meghajtó nem is létezne,és akkor be ment egy ilyen helyre(lehet vezérlőpultba valahol)és ott volt a :c meg a 2 optikai meghajtó és akkor hozzáadta vagy csinált valamit hogy érzékelje a :d-t is.Azóta csinálja ezt.
2013. jan. 11. 19:17
 4/4 cianidetil ***** válasza:
Ebben az esetben mindenképp telepítéskor formázni kell minkét winyót.Nekem ez oldotta meg.Nekem is ezt csinálta.Nem segített az sem,ha az energiabeállításoknál kikapcsoltam a winyóleállítást.
2013. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!