Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz-e a nyomtató és a gép...

Rossz-e a nyomtató és a gép közötti kábel?

Figyelt kérdés

Nemrégiben újra kellett telepíteni a gépemet.

Mindent sikerült újrainstallálni, kivéve az APOLLO P-2100U Series nyomtatót.


A nyomtató hozzáadása segítségével sikerült csatlakoztatni a nyomtatót.

Letöltöttem már 2 helyről a telepítéshez szükséges illesztőprogramot, de

nem akarja telepíteni sehogy sem. Ezt írja ki mindig: Please plug in the Printer cable.


Mindent bedugtam már minden helyre, de mindig ezt írja ki, s nem akarja telepíteni.

Mi lehet a baj? Rossz a program? Esetleg a kábel romlott el?


2008. jún. 1. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Be van kapcsolva a nyomtató? A (gondolom párhuzamos) kábel nem szokott csak úgy elromlani, egy újra telepítéstől!

Itt is van driver, de nem mindegy milyen az oprendszer:

[link]

2008. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, mindig be volt kapcsolva a nyomtató.

Windows XP-m van, s ahhoz szedtem le a drivert. Ezt is leszedtem, s ugyanezt írja ki:

Please plug in the Printer cable!


A Vezérlőpult, Nyomtatók és Faxok ikon alatt azt írja, hogy a nyomtató üzemkész.

2008. jún. 2. 13:06
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát végülis meglett a probléma. A nyomtató tuladonságai közt van egy olyan, hogy Portok....

nem jó volt kipipálva..... nem USB volt kipipálva...ez kellett volna, hanem az LPT.....

Erre valszeg nem nagyon jöttem volna rá...de másnak ez eszébe jutott hála az égnek.

Azóta bírok nyomtatni.


Köszi a segítséget, még egyszer.


Üdv, s szia!

2008. jún. 2. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!