Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok ehhez az összeállí...

Mit szóltok ehhez az összeállításhoz?

Figyelt kérdés

Nos a kérdés az, hogy minden mindennel kompatibilis? A tápon van olyan csatlakozó, amilyenek kellenek? Tudom, hogy sok munka ez nektek, de nézzétek meg, ha tudjátok... Köszönöm előre is...

[link]


Még kezdő vagyok... Egy kis otthoni szervert akarok összerakni... Lényeg, hogy mennél kevesebbet fogyasszon. Ja és hogy mennél olcsóbb legyen.


Kábeleket külön kell venni hozzá? vagy adnak pl a HDD hez?

Ha külön kell, akkor milyen kábelt kellene venni még? ODD nem kell, pendriveról lenne telepítve gy oprendszer aztán kész...

Köszönöm a segítségeteket előre is...



2013. jan. 19. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Codegen táp?? azt most felejtsd el! kukába való táp! RAM kevés de ha elég az 1GB akkor inkábn kingmax vagy kingston.

Kábelt adnak hozzá (alaplaphoz)


de amúgy mennyi pénzed van rá összesen? hátha jobbat kitudok hozni.

2013. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább*
2013. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
50-60 ezer... milyen tápot tudnál adni? mert 0/24 menne... 30 Watt/óra fogyasztáskörül kéne lennie, de énkább olyan 20 körül... A tápon nem akarok spórolni.. Mindenképp intel atom procira gondoltam a afogyasztása miatt.. más megkötésem nincs... köszönöm a válaszod..
2013. jan. 19. 15:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Ram szertintem elég, mert főleg torrentr lenne használva meg weblap teszt, így mysql adatbázis... egy debian futkározna rajta.. de ha szerinted 2 GB lenne normális egy ilyen gépnek, akkor oké... még abba a 10k ba bőven belefér :D
2013. jan. 19. 15:33
 5/5 BM-Striker ***** válasza:

Egy ilyen táp nem ártana, főkéeh, ha 0/24-ben futtatod.

[link]


Codegen elbírná, de mincs túlfeszültségvédleme, és nem stabil a feszültsége.

2013. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!